Araç Değer Kaybı aracınızın bir trafik kazası sonucunda, aracınızda meydana gelen hasar ve sonrasında değişen ve hasarın giderilmesinden dolayı ortaya çıkan değer kaybının çeşitli parametreler ve kurumlarca belirlenmiş rakam ve hesaplamalarla Araç Değer Kaybı farkının ortaya konulmasıdır.

Günümüzde yaşanan binlerce trafik kazasında oluşan Araç Değer Kaybı araç sahipleri üzerinde kalmaktadır. Araç Değer Kaybı farkı belirgin koşullara bağlı olarak kazaya karışan ve kusurlu olan karşı tarafın Sigorta Şirketinden tanzim edilmektedir. Araç Değer Kaybı farkı trafik sigorta poliçesi kapsamında aracın eş değer araçlarla arasındaki farkın tamamlanması için ödenmesi gereken bir bedeldir.

Biz sigorta şirketlerine Araç Değer Kaybı dosyalarını süreçlerinin iyileştirilmesi, netleştirilmesi ve sadeleştirilerek hizmet sunmaktayız.

Elektronik ortamda dosya oluşturulması verilerin nitelikli bilgiye dönüştürerek sektöre ve sigorta şirketlerine sunan firma olarak 7/24 ulaşılabilirlik olanağı sağlamaktayız.

Yazılım olarak günlük yedek alma, görüşmelerin ses kayıt sistemine kaydı aktarılarak depolama arşivlenmesi sağlanmaktadır.