untitled-2

halisSektörde 25 yılı başarılı bir şekilde geride bırakan firmamız, trafik müşavirliği, sigortacılık danışmanlığı, otomotiv, operasyonel ve perakende araç kiralama dallarında ayrıca inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de ilk ve tek TSE hizmet yeterlilik belgesine sahip trafik müşavirliği olarak sektöründe hizmeti kalite ile birlikte sunmaktayız. Müşterilerimiz ihtiyaçlarını doğru tespit edip hizmet yarışında hep bir adım önde olmak ,bilgi ,tecrübe ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet kalitemizi arttırmak için 2009 yılı Mart ayı itibari ile firmamızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi etkin bir şekilde uygulanmaktadır.

Lider Trafik; Türkiye genelinde online olarak işlem kabul merkezi ve veri analizi tespiti/teşhisi yapılanmasına sahip tek firmadır.

Verileri nitelikli bilgiye dönüştüren sektöre sunan firma olarak 7/24 ulaşılabilirlik olanağı sağlamaktayız. Yazılım olarak günlük yedek alma, görüşmelerin ses kayıt sistemine kaydı aktarılarak depolama arşivlenmesi sağlanmaktadır.

Firmamız bünyesindeki departmanlarda yüksek okul mezunları bulunmakta, işlemler analitik düşünme becerisine sahip gerçek anlamda profesyonel bir kadro ile yönetilmektedir. Şirketimiz Ümraniye Dudullu’da olup 8 adet oto kurye, 3 adet motor kurye ve 30 kişilik kadrosuyla İstanbul merkez ofis ile Türkiye geneli operasyonlarını merkez odaklı yürütmektedir.

Firma yöneticilerimizden Halis Görken İSTANBUL TİCARET ODASI (İTO) nın uzmanlar listesinde asıl hakem olarak ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’nda Otomotiv uzmanı bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

BİZ;
BİZİM FARKIMIZ;

 

BİZ HERYERDEYİZ;
BİZ NASIL ÇALIŞIYORUZ?