lider-halis-yeni-2015

Sektörde 15 yılı başarılı bir şekilde geride bırakan , dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut , iş merkezi yapı üretim projeleri üreten HLS Yapı, hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. Bunlar arasında Modern Ofis Büroları, Kurumsal Firmalar için İş Merkezleri, sayılabilir.  1996 ‘lı yıllardan itibaren HLS Yapı köklü geçmişinin verdiği deneyimle kent insanının modern yaşam alanları, doğal hayata uyumlu yapılarda yaşama isteğini göz önüne alarak Çekmeköy, Ümraniye bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır.
Bunlar arasında Kemerdere Bonzai Plaza, Madenler Orkide Plaza,
Taşdelen Papatya Evleri tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir.

Yapı üretimine devam eden firmamızın 2011 yılı projesi SCHOLL GARDEN projemiz başlamış olup, proje tamamlanmıştır.

Misyon
Misyonumuz; müşterilerimize, her zaman üstün hizmet kalitesi ile memnun olduğu hizmeti vermek, bunu verirken iş süreçlerini geliştirerek işsüreç geliştirme hizmeti ve danışmanlık faaliyetlerini de sunan bir firma niteliği ile adı gibi Türkiye’nin lider firması olmaktır.

Vizyon
Müşterilerimize hatasız, doğru yaşam alanları, beklentileri tamamen karşılayan, nitelikli kullanım alanları sunan, müşteri odaklı, sosyal sorumluluklarının bilinciyle hizmet eden lider firma olmaktır.