HLS FİLO OTO KİRALAMA

hls-filo-logoSektörde 25 yılı başarılı bir şekilde geride bırakan firmamız; otomotiv, operasyonel ve perakende araç kiralama, trafik müşavirliği, sigortacılık danışmanlığı ve  inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ayrıca, otomotiv sektöründe edindiğimiz tecrübe neticesinde oto kiralama alanında uzmanlaşmış bulunmakta ve World Rentacar Standards (Dünya Oto Kiralama Standartları) düzeyinde ve kalitesinde hizmet vermekteyiz. Öte yandan Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’na vale teslimatı ve teslim alma şeklinde vale hizmeti sunulmaktadır.

http://www.hlsfilo.com/wp-content/uploads/2016/08/teklif-al-sol-arabalar.jpgTürkiye’de bünyesindeki hizmetlerden birinde ilk ve tek TSE hizmet yeterlilik belgesine sahip olan firmamız sektöründeki liderlik hizmetini üstün kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birlikte sunmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaçlarını doğru tespit edip, hizmet yarışında hep zamanında, hep zamanında hizmetle, bilgi, tecrübe ve teknolojiyi en iyi şekilde ve doğru yönde kullanarak operasyonda doğru yön prensibimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmet kalitemizi arttırmak için 2009 yılı Mart ayı itibari ile firmamızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi etkin bir şekilde uygulanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde lider marka olan ve yaptığı yeniliklerle firmamızın sektöre kazandırdığı pek çok tescilli TPE markası bulunmaktadır. LİDER TRAFİK, LİDER AKTİF, LİDER TRAFİK  beşi bir yerde hepsi liderde, LİDER TRAFİK operasyonda doğru yön, VİP İSTANBUL LÜKS TAŞIMACILIK, VİP İSTANBUL TAKSİ, HALİS GÖRKEN LİDER İNŞAAT gibi isim ve kelime markaları zaman içerinde müşteri memnuniyeti doğrultusunda Müşterilerimiz  tarafından, marka hizmetler ve marka sloganlar haline getirilmiştir Bu sayede oto kiralama sektöründeki diğer rakiplerinden marka algısıyla kolayca ayrılan HLS Filo ve Oto Kiralamada operasyonel hizmetlerin öncülüğünü sürdürmektedir..

Firma olarak 7/24 ulaşılabilirlik olanağı ile müşteri memnuniyeti doğrultusunda operasyonlarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız bünyesindeki departmanlarda yüksekokul mezunu bilgili ve deneyimli personellerimiz bulunmakta, işlemler analitik düşünme becerisine sahip gerçek anlamda profesyonel bir kadro ile yönetilmektedir.

Şirketimiz Ümraniye’de olup departmanlarımızda 4 adet oto kurye, 2 adet motor kurye ve 30 kişilik uzman personel kadrosu ile hizmet vermektedir. İstanbul Ümraniye Kemerdeki mevkide HLS PLAZA’daki merkez ofisimiz, Ümraniye DUDULLU’daki operasyon ofisimiz  ile, sabiha gökçen ve Atatürk hava limanına valelerimiz ile araç teslimatı yapılmakta ve  Türkiye genelinde doğru yöndeki operasyonlarını  yürütmektedir.

Firma yöneticilerimizden Halis Görken İSTANBUL TİCARET ODASI (İTO)’nın uzmanlar listesinde asıl hakem olarak görev almaktadır.

Detaylı Bilgi İçin HLS Filo Oto Kiralama web sayfasını ziyaret edin.

http://www.hlsfilo.com/